GİRİŞ

ÜYE OL

GİRİŞ YAP

İş bu gizlilik sözleşmesinde ''FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI .'' ve www.modernciftlik.com' web sitesini (E-Ticaret sitesi) ifade eder.


FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . "E-Ticaret Sitesinden Kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri, Üyeleri ile yaptığı " FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve "E-Ticaret Sitesinde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Üyelik veya "E-Ticaret Sitesi" üzerindeki çeşitli form ve oylamaların doldurulması suretiyle kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soyadı, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . "E-Ticaret Sitesi" üzerinden vermeleri gerekebilir.

FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . Kullanıcı Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.

Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir.

Topladığımız kişisel bilgiler FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . 'nin en son ürün duyuruları ve gelecekteki etkinlikleri hakkında FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . üyelerine bilgilendirmeye olanak vermektedir. Ayrıca, hizmetler, içerik ve reklamların geliştirilmesine yardımcı olmaktadır. FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . E-Bülten listesinde yer almak istenmediği takdirde, tercihler üyeler tarafından güncellenip istendiğinde ayrılmak mümkündür.

FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . "E-Ticaret Sitesi" üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, " FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . "E-Ticaret Sitesi" dâhilinde başka sitelere link verebilir. FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Kişisel bilgileriniz; kişi isim-soyisim, firma bilgileri, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir. FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI ., işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizden herhangi birini FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI .’in işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

 Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
 FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI .’nın kullanıcılarla akdettiği " FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . Kullanıcı Sözleşmesi"nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;
 Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
 Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . kullanıcılar ve kullanıcıların "E-Ticaret Sitesi"ni kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir internet sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, "E-Ticaret Sitesi"ni kaç kişinin kullandığını, bir kişinin "E-Ticaret Sitesi"ni hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur.

Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . tarafından "E-Ticaret Sitesi" dahilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan talep edilen bilgiler, FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . ve işbirliği içindeki kişiler tarafından bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiki analiz yapmak ve veri tabanı oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI . işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman "E-Ticaret Sitesi"de yayınlamak suretiyle değiştirebilir. FARMENA TARIM VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI .’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri "E-Ticaret Sitesi"nde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Üye Olmadan Devam Et

Hesabınız yok ve kayıt olmak istemiyor musunuz?

Üye olmadan devam et

Not: Sipariş takibi yapabilmek için üye ol seçeneğini kullanın.